Kalėdinis konkursas senjorams ir migrantams kalbų kursams SIH laimėti!

7 12 2010

Kalėdinis konkursas senjorams ir migrantams kalbų kursams SIH laimėti!

SIH kalbų centras kviečia registruotis studijoms žiemos semestre, kuris prasidės sausio 5d., o senjorus ir migrantus dalyvauti daugiakalbio haiku konkurse ir laimėti galimybę mokytis SIH žiemos trimestre nemokamai!

SIH moko ne tik kalbų, bet koordinuoja ir kartu su kitų šalių partneriais įgyvendina daug Europos Komisijos ir kitų tarptautinių fondų finansuojamų projektų. Kaip tik šiuo metu įsisuka šių projektų veiklos: “INTEGRA”, kuriuo bus skatinama migrantų integracija į ES šalis bei “Still Active”, kuris skirtas tarpkultūriniam Baltijos ir šiaurės šalių senjorų bendradarbiavimo stiprinimui.

Ta proga, Soros International House skelbia daugiakalbio haiku konkursą, kuriame kviečia dalyvauti senjorus bei migrantus ir laimėti kalbų kursus SIH žiemos trimestre.

Konkurso sąlygos.

1. Konkurse gali dalyvauti:

– senjorai, kuriems 60 ir daugiau metų. Jūs galite laimėti anglų kalbos kursus, skatinančius tarpkultūrinį mokymąsi ir aktyvumą.

– migrantai, gyvenantys Lietuvoje, išskyrus ERASMUS ir kitus studentų mainų programų dalyvius. Jūs galite laimėti lietuvių kalbos kursus, padėsiančius greičiau prisitaikyti naujoje socialinėje ir kultūrinėje aplinkoje bei susirasti draugų!

2. Haiku gali būti kuriamas įvairiausiomis kalbomis, prisilaikant haiku eilėdaros principo, bet nebūtinai aklai juo sekant (apie haiku paskaityti čia: http://lt.wikipedia.org/wiki/Haiku ir čia http://www.arzinai.lt/kas-yra-haiku ).

3. Atrinktieji haiku bus paskelbti www.sih.lt puslapyje, bei gali būti publikuojami nekomerciniais tikslais kituose informacijos šaltiniuose, siekiant skleisti žinią apie aktyvią, kūrybingą visuomenę.

4. Sukurtuosius haiku siųskite paulius@sih.lt iki 2010 gruodžio 27d.

5. Kurti su noru!

Moki žodį, žinai kelią. Ateik išmokti žodžio į SIH ir kelias neprailgs!

Primename, kad SIH siūlo mokytis net 13 kalbų – anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų, portugalų, norvegų, švedų, kinų, japonų, lietuvių, turkų, rusų. Kviečiame mokytis jų, grupės yra renkamos nuolat.

Norėdami užsiregistruoti į kursus, skambinkite tel. 272 48 39, mob. tel. 8 600 20 636, rašyti el. paštu info@sih.lt arba užeikite į SIH administraciją (Konstitucijos pr. 23 A, Vilnius).*

Prieš pradedant mokytis SIH, Jums reikia atlikti pradinį kalbos ir įgūdžių nustatymo testą. Jis yra būtinas visiems naujiems studentams, išskyrus tuos, kurie pradeda mokytis kalbos nuo pirmo lygio.

Daugiau informacijos www.sih.lt

Reklama

Veiksmai

Information

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: